ZÁKAZNICKÁ PODPORA:  + 420 775 614 460

Indukční vařič jednoplotýnkový 2015

Indukční vařič AML ohřívá 4x rychleji než klasický vařič. Skvělou výhodou je snadná obsluha a údržba. indukcni varic jednoplotynkovy 2015Tím, že se u tohoto indukčního vařiče zahřívá deska jen pod nádobím, můžete ji utřít téměř hned po vaření, takže nic nezaschne a úklid je velmi rychlý.

  • úspora energie a času
  • snadná manipulace
  • jednoduchá obsluha
  • maximální bezpečnost


Doporučená prodejní cena: 9.999 Kč


Popis výrobku
Produkt podroben přísnému testování podle českých i evropských norem. Testováno akreditovanou zkušebnou ITC a.s. Zlín.

Jak indukční desky fungují?
Princip indukčního vaření spočívá v tom, že mezi feromagnetickým dnem nádoby položené na povrchu a měděnou cívkou umístěnou pod plotnou vzniká elektromagnetické pole. Nepřetržitě zahřívá dno nádoby podle stupně nastaveného výkonu. Po vypnutí pak dochází k velmi rychlému chladnutí. Test s 1 litrem vody uvařené na 60 °C ukázal, že zatímco sklokeramická deska chladne 25 minut a plynová 14, indukci stačí pouhých 6 minut. V průběhu vaření tak odpadá nebezpečí popálení a majitel se nemusí bát ani případného požáru, který by mohl hrozit při manipulaci s otevřeným ohněm.

Výhodou indukční varné desky je také její schopnost reagovat velmi rychle. Pokud výkon snížíte či zvýšíte, změnu pocítíte okamžitě.

K základnímu vybavení indukčních desek patří dotykové ovládání a bezpečnostní prvky, které jsou nepostradatelné nejen pro rodiny s malými dětmi. Signalizace zbytkového tepla svítí, pokud je spotřebič stále ještě nahřátý na více než 60 °C a kuchaři by mohlo hrozit popálení. Pro pohodlné vaření slouží časovač, díky kterému je možné nastavit délku vaření, což oceníte třeba při vaření vajec, těstovin či knedlíků.
indukcni varic jednoplotynkovy 2015 01

Technické parametry:

  • 220-240V/50Hz
  • 1800W
  • Teplotní rozsah 60°-240°C


Certifikáty
rohs

© 2016 Saving Europe.Všechna práva vyhrazena.